» ChatGPT پیشرفته ترین چت ربات هوش مصنوعی

ChatGPT پیشرفته ترین چت ربات هوش مصنوعی

Copyright Canva

ChatGPT پیشرفته ترین چت ربات هوش مصنوعی


چرا همه در مورد پیشرفته ترین چت ربات هوش مصنوعی صحبت می کنند


مدت‌هاست که توسط داستان‌های علمی تخیلی وعده داده شده بود، هوش مصنوعی که می‌تواند با شما به زبان طبیعی صحبت کند و تقریباً به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد.


ChatGPT در هفته گذشته رسانه های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده است و کاربران راه های مختلفی را برای استفاده از این ابزار به نمایش گذاشته اند.

تفاوت اساسی چت جی پی تی با مرورگر گوگل مطلب مرتبط تفاوت اساسی چت جی پی تی با مرورگر گوگل

تنها در پنج روز، بیش از یک میلیون کاربر جذب کرد، موفقیتی که برای پلتفرم رسانه اجتماعی متا (فیسبوک سابق) 10 ماه و پلتفرم استریم نتفلیکس سه سال طول کشید.


این ابزار چت که توسط شرکت تحقیقاتی هوش مصنوعی OpenAI، که دارای حامیانی از جمله مایکروسافت و ایلان ماسک است، توسعه یافته است، از فناوری GPT3 (ترانسفورماتور از پیش آموزش داده شده 3) این شرکت استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد تقریباً در مورد هر چیزی با هوش مصنوعی صحبت کنند.


این مدل که بر روی یک مجموعه داده عظیم آموزش دیده است، یکی از قدرتمندترین مدل های پردازش زبانی است که تا کنون ایجاد شده است و قادر است به سبک های مختلف و حتی زبان های مختلف پاسخ دهد.


چیزی که آن را از ابزارهای چت قبلی هوش مصنوعی متمایز می کند این است که چگونه می تواند به زبانی طبیعی پاسخ دهد - اگر نمی دانستید که پشت آن هوش مصنوعی است، به راحتی می توان آن را با چت با یک انسان واقعی اشتباه گرفت.


خارج از مکالمات اولیه، مردم نشان می دهند که چگونه کار یا وظایف شان را برای آنها انجام می دهد - از آن برای کمک به نوشتن مقالات و مقالات دانشگاهی، نوشتن کل درخواست های شغلی و حتی کمک به نوشتن کد استفاده می کنند.


دانشستانبازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


کسب درآمد از اینترنت با سرویس همکاری در فروش ارم بلاگ کسب درآمد از اینترنت با سرویس همکاری در فروش ارم بلاگ مشاهده